Обчисліть об'єм кисню, необхідний для повного згоряння бут-2-ену об'ємом 180 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Ответ:5,6 л x л

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

2 л 7 л

5,6/2=x/7

x=19,6 л

Объяснение: