знайти число молекул та масу у нітроген чотири оксид кількістю речовини 2 моль // помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Михаил.

Ответ:

N = 2×6,02×10^23 = 12,04×10^23

m = 2×46=92 г