Визначте тип хімічного зв’язку, яким вона утворена. Визначте масові частки елементів у речовині.

(Калій Оксиду)

Ответы на вопрос

Отвечает Нишанов Ильмир.

Ответ:

К2О - оксид калия

ионная связь (между металлом и неметаллом)

Mr(K2O)=39×2+16=94

w%(K)=Ar(K)/Mr(K2O)×100%=78/94×100%=83%

w%(O)=Ar(O)/Mr(K2O)×100%=16/94×100%=17%