Скільки атомів Гідрогену міститься у сірководні (Н2S) масою 51г​


Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Анна.

n(H2S)=51:34=1,5

N=1,5×6,02×10²³=9,03×10²³молекул

N=9,03×10²³×3=2,709×10²⁴атомов