Спалили 50 літрів бутаму. Який об'єм кисню витрачений на спалювання помогите...​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

Відповідь:

2C4H10+13O2=8CO2+10H2O

V(C4H10):V(O2)=2:13=1:6,5

V(O2)=50*6,5=325л

Пояснення: