•Який об’єм займає 2 моль сульфур VI оксиду (н. у.)?•Яка маса 4 моль кальцій оксиду?•Скільки

молекул карбон II оксиду міститься в4,48 л цього газу?(н.у.)помогите пожалуйста решить (8 класс)​

Ответы на вопрос

Отвечает Блем Данил.
1)n=V/Vm
Vm=22,4 л/моль
V(SO3)=n*Vm=2 моль* 22,4л/моль=44,8 л


2) n=m/M
M(CaO)=40+16=56 г/моль
m(CaO)= n*M= 4*56=224 г


3)n=V/Vm
n(CO)=4,48/22,4=0,2 моль
n=N/Na
N(CO)=n*Na=0,2 * 6,02*10^23=1,204*10^23=12,04*10^22