Знайдіть масові частки елементів у оксиді BeO , H2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Штыкина Дария.
Mr(BeO) = 9+12=21
w(Be)= 9/21=0,428=42,8%
w(O)= 12/21=0,571=57,1%
Mr(H2CO3) = 2+12+48=62
w(H)= 2/62=0,032=3,2%
w(C)= 12/62=0,193=19,3%
w(O)= 48/62=0,774=77,4%