Спалили суміш 0,5л етану і 0,5л бутану. Який об'єм повітря при цьому витратився (вважати, що

об’ємна частка кисню в повітрі складає 20%)? Очень срочно даю 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Рогожина Настя.

Ответ:

Объяснение:

v(пов)=9,5л

2с2h6+7o2=4co2+6h20

c3h8+5o2=3co2+4h2o

v(o2)=2л

v(пов)=2/0,21=9,5л