У атмосфері кисню спалили суміш бутену і етану об'ємом 226 л. Установи об'єм кисню, який витратився

під час реакції, якщо масова частка етану у суміші складає 30 %:

Ответы на вопрос

Отвечает Будько Ксюша.

Объяснение:

226×0.7 хл

С4Н8 + 6О2 = 4СО2↑ + 4Н2О

1моль 6моль

х=949,2л

226×0.3 ул

2С2Н6 + 7О2 = 4СО2↑ + 6Н2О

2моль. 7моль

у=237,3л

х+у=1186,5л кислорода