Який Об‘єм кисню і повітря витрачається на спалювання 12л. етану?Об‘ємна частка кисню в повітрі

складає 21%??

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Дано:

V(C2H4) = 12 л

φ(О2)=21% або 0,21

Знайти:

V(O2)-?

V(повітря)-?

Розв'язок.

С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О

З рівняння реакції бачимо, що V(O2) = 3V(C2H4)

V(O2) = 3*12 л = 36 л

V(повітря) = V(O2)/φ(O2) = 36 л/0,21 = 171,429 л

Відповідь: 36 л; 171,429 л