У якій масі води потрібно розчинити 50 г глюкози, щоб приготувати розчин із масовою часткою

вуглеводу 12,5 %

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Ответ:

w=m(в-ва)/(m(в-ва)+m(розчинника))

звідси m(в-ва)+m(розчинника)=m(в-ва)/w

m(розчинника)=(m(в-ва)/w)-m(в-ва)

m(H2O)=(50/0.25)-50=150 гр