ОЧЕНЬ СРОЧНО 1.Якій кількості речовини відповідають 54,9 г хлор (V) оксиду (Cl2О5)2.Знайдіть

об'єм 5 моль азоту (N2)

Ответы на вопрос

Отвечает Аулова Зоя.

Ответ:

1) 151:54,9=2,75 моль

2)V(N2)=n×Vm=5×22,4=112литров