відносна молекулярна маса сполуки Йоду з Оксигеном становить 334. відомо, що в молекули речовини

міститься 5 атомів оксигену. знайдіть формулу сполуки

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Кира.

Ответ:

2 атома N, химическая формула

N2O3 оксид азота

Объяснение:

Ar(O)=16

Ar(N)=14

Если 3 атома Оксинена, то 16×3=48

тогда 76-48=28

получается:

N=28÷14=2