Обчислити молярну масу Сульфур 4 оксиду,масою 2,85 г, якшо об'єм газу дорівнює 1 літр​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулиева Дана.

Объяснение:

Молекулярную формулу можно найти по формуле

M=m/n

n=V/Vm

тогда М=(m×Vm)/V=(2.85×22.4)/1=64г/моль

Молярная масса оксида серы (|V)

M(SO2)=32+2×16=64г/моль