Допоможіть з задачею. ДАЮ 100 БАЛІВ !!!!Буду дуже вдячна. Квльцій оксид, масою 42 г провзаємодіяв

з хлоридною кислотою .Обчисліть масу і кількість утворених продуктів реакції .

Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Объяснение:

СаО + 2HCl = CaCl2 + H2O

n(CaO)=m/M= 42/56= 0.75 моль

n(CaO)=n(CaCl2)=n(H2O)

m(CaCl2)=n×M=0.75•111=83,25г

m(Н2О)=n×M=0.75•18=13,5г