Обчислити масову частку у новому розчині, який утворився при додаванні до розчину 400г з масовою

часткою солі 25% 50г солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадимова Динара.

Ответ:

33,3%

Объяснение:

Сначала узнаем массу соли в первом растворе.

400 г - 100%

= х - 25%

Делаем пропорцию: (25×400) ÷ 100 = 100.

100 + 50 = 150

400 + 50 = 450 масса нового раствора.

450 - 100%

150 - х = 33,3%

(150×100) ÷ 450 = 33,3%