Яку масу сірки спалено, якщо добуто діоксид сульфуру об'ємом 89,6 м3 (н. у.), що становить 80 % від

теоретично можливого виходу?

Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

S+O2=SO2

V(SO2)=89,6*100/80=112л

M(S)=32г/моль

n(SO2=112/22,4=5моль

n(S):n(SO2)=1:1

n(S)=5моль

m(S)=5*32=160г