Допоможіть, будь ласка. 1. Яку масу сірки спалено, якщо добуто сульфур (IV) оксид об'ємом 89,6 м3

(н. у.), що становить 80 % від теоретично можливого виходу. 2.С уміш 3 м куб. азоту і 6 м куб. водню пропустили над каталізатором. Які гази і якого об'єму залишаться після реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Окунь Галя.
1.
S+O2=SO2
V(SO2)=89,6*100/80=112л
M(S)=32г/моль
n(SO2=112/22,4=5моль
n(S):n(SO2)=1:1
n(S)=5моль
m(S)=5*32=160г

2.
N2+3H2=2NH3
V(N2):V(H2):V(NH3)=1:3:2
V(H2)=6л
V(N2)=6/3=2л
після реакції
об'єм амоніаку:
V(NH3)=2*2=4л
об'єм азоту, що залишився
V(N2)=3 -2=1л