У воді об'ємом 160мл розчинили кальцій гідроксид масою 40г.Яка масова частка речовини у розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Завалкина Амина.

Ответ:

1.m(розчину)=m(води)+m(солі)=160+40=200г.

w(солі)=m(солі)/m(розчину)=40/200=0.2=20%.

2. m(цукру у першому розчині)=w(цукру)*m(розчину)=0.05*20=1г.

m(цукру у другому розчині)=w(цукру)*m(розчину)=30*0.2=6г.

вся маса цукру=6+1=7г.

Вся маса розчину=30+20=50г.

w(цукру)=m(цукру)/m(розчину)=7/50=0.14=14%.

3.m(NaOH)=w(NaOH)*m(розчину)=75*0.12=9г.

m(води)=m(розчину)-m(NaOH)=75-9=66г.

4.m(спирту у першому розчині)=w(спирту)*m(розчину)=40*0.2=8г.

m(спирту у другому розчині)=w(спирту)*m(розчину)=80*0.05=4г.

Вся маса спирту=8+4=12г.

Вся маса розчину=40+80=120г.

w(спирту)=m(спирту)/m(розчину)=12/120=0.1=10%

Объяснение: