Укажи кількість речовини магній гідроксиду Mg(OH)2, масою 696 г. Відповідь запиши цілим числом.

Наприклад: 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Настя.

Объяснение:

Молярна маса Mg(OH)2 це 24+(16+1)×2=58 г/моль

n(Mg(OH)2)=m÷M= 696÷58=12 моль