Закінчити рівняння реакцій, вказати серед продуктів основи та кислоти. 1) CaO+H2O = 2) SeO3 + H2O

= 3 )Li2O + H2O = 4) I2O5 + H2O =срочно‼️‼️‼️‼️‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Невоструев Алексей.
1) Ca(OH)₂ -гидроксид кальция
2) H2SeO4 - селеновая кислота
3) 2LIOH - гидроксид лития
4) HLO3 - Хлорогеновая кислота
Отвечает Бобровников Захар.
1. CaO+H2O=Ca(OH)2 2. SeO3+H2O=H2SeO4 3. Li2O+H2O=2LiOH 4. I2O5+H2O=H2I2O6=HIO3