Помогітє даю 35 балов Обчисліть масові частки елементів у хлоридній кислоті


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Алина.

Дано:

HCl

Знайти:

w(H)-?

w(Cl)-?

w=(n×Ar)/Mr ×100%

Mr(HCl)=1+35,5=36,5

w(H)=(1/36,5)×100%= 0,027×100%=2,7%

w(Cl)=(35,5/36,5)×100%= 0,97×100%=97%