Маємо 5 г цукру. Скільки потрібно долити води, щоб утворився 2% розчин? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хисметолла Маха.

Ответ:

1)м розч= 300

Масова частка речовини = 20%

Шукаємо масу води у розчині

М речовини = масова частка речовини * маса розчину

И речовини = 300*0.2=60 г

Чтоб найти масу воды отнимем от массы раствора масу вещества, то есть

М води у розч= м розч- и реч

И води =300-60=240 г

2) м розч =200г

Масова частка соли=30%

Шукаємо масу солі

М реч= масова частка речовини *м розчину

М реч=200*0.3=60г

3) м розч =150 г

Масова частка солi у розчині =15%

М2 солі=5 г

Шукаємо вміст солі у вихідному розчині

М розч у кінці=150+5=155

М1 реч= 150*0.15= 22, 5 г

М заг солі=22.5+5=27.5 г

Масова частка солі = 27.5/155=0.1774

17.7% ответ