Розставте коефіцієнти в рівняннях реакцій, укажіть реакцію розкладу: a) Fe + HCl = FeCl2 + H2 б) N2

+ H2 = NH3 в) Fe(OH)2 = FeO + H2O. помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Шафигуллин Ридаль.

a) Fe + 2HCl = FeCl2 + H2 ( окисно- відновна реакція)

б) N2 + 3H2 = 2NH3

в) Fe(OH)2 = FeO + H2O - це реакція розпаду(розкладу)