4 5 4. Познач десятковий дріб, рівний дробу А 0,4; Б 0,45; Г інший варіант відповіді: в 4,5;​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.

Ответ:

0,4=4/10=2/5,

0,45=45/100=9/20

4,5=4 5/10=4 1/2.