СРОЧНО!!! Обчисліть об'єм вуглекислого газу який утворився в результаті згоряння етану об'ємом

4.48 л​

Ответы на вопрос

Отвечает Maratov Adilet.

Дано:

V(C2H6)=4,48 л

Найти:

V(CO2)-?

Решение:

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

n(C2H6)= V/Vm= 4,48 л:22,4 л/моль=0,2 моль

n(C2H6)=n(CO2)=0,2*4/2=0,4 моль

V(CO2)=n*Vm= 0,4 моль*22,4 л/моль=8,96 л

Ответ: V(CO2)=8,96 л