Обчисліть об'єм вуглекислого газу який утворився в результаті згоряння етану об'ємом 4.48 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Цолан Даша.
C2H6+3,5O2=2CO2+3H2O
n(C2H6)=0,5n(CO2)
n(CO2)=2n(C2H6)
V(CO2)=2V(C2H6)=2*4,48=8,96 л