1. Задача .Обчисліть об’єм вуглекислого газу, що утворився в результаті реакції горіння метану

об’ємом 20 л, якщо схема реакції СН4 + О2 → СО2 + Н2О 2.Задача.Обчисліть об’єм кисню, який необхідно узяти для горіння 20 л етану. Сема реакції . C2H6 + О2 → СО2 + Н2О ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

1)     20 л                                   Х л

      CH4      +      2O2    =      CO2     +     2H2O

  n=1 моль                           n=1 моль

Vm=22,4 л/моль               Vm=22,4 л/моль

V = 22,4 л                           V = 22,4 л

20 л   СН4   -   Х л   СО2

22,4 л  СН4  -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 20 * 22,4 / 22,4 = 20 л

         20 л              Х л

2)     2C2H6    +    7O2   =    4CO2    +    6H2O

   n=2 моль            n=7 моль

Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л                 V = 156,8 л

20 л  С2Н6   -    Х л    О2

44,8 л  С2Н6  -  156,8 л  О2

V(O2) = 20 * 156,8 / 44,8 = 70 л