Для підживлення капусти використовують розчин калій хлориду з масовою часткою солі 3%. Яку масу

солі і яку масу води требя взяти для виготовленняпоживного розчину масою 150г

Ответы на вопрос

Отвечает Шекоян Рафаэль.

Объяснение:

w(KCl)=3%

mрозч.=150г

m(KCl)-?

m(H2O)=?

m(KCl)=mрозч.×w(KCl)=150×0.03=4,5г

mрозч.=m( соли)+ m(Н2О)

150=4.5+ m(Н2О)

m(Н2О)=145,5г