СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛІВ ❗❗❗❗❗ у 100 г розчину міститься 10 г солі Чому дорівнюють частка розчиненої

речовини в розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Урсегова Анастасия.

Ответ:

0,1

Объяснение:

m(p)=100 г

m(c)=10 г

массовая доля соли:

w=m(c)/m(p)

w=10/100=0,1 (10%)