Обчислити масу натрій хлориду що містить в 80 г розчину з масовою часткою солі 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ярослав.

Ответ:

Дано:

m(р-ну)=80 г

w(NaCl)=10%

Знайти:

m(NaCl)-?

Розв'язок:

m=w*m( р-ну)

m(NaCl)=w(NaCl)*m(р-ну)= 10 * 80= 800 г.

Объяснение:

Можливо тобі не відома така формула знаходження маси, бо в підручнику не завжди її подають але при розв'язку задач з підручнику її можна знайти. :)