3.При взаємодії 46г магнію з хлоридною кислотою утворилася сіль магній хлорид. Знайти масу солі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Илсаф.

Ответ:

Дано:

m(Mg)=46г

Знайти:

m(MgCl2)-?

46г х г

Mg+2HCl=MgCl2+H2

24г/моль 95г/моль

х=(46•95)/24=182,08г

Відповідь: m(MgCl2)=182,08г.

Отвечает Маркова Алина.

Объяснение:

Х=(46*95)/24=182, 08г. Вiдповiдь:m(MgCl2) =182,08г