Яку масу кухонної солі і води треба взяти щоб добути 100 г 19% розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Арсений.

Ответ:

m(солі)=ω*m(розчину)=0.19*100г=19г.

m(води)=m(розчину)-m(солі)=100г-19г=81г