Закінчити рівняння можливих реакційCuO+H2O=P2O5+H2O=NaO+H2O=


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

CuO+H2O=Cu(OH)2

P2O5+3H2O=2H3PO4

Na2O+H2O=2NaOH

в тебе є помилка замістьNaO треба Na2O тому що валентність натрію 1