Розрахуйте масову частку кислоти, якщо в 300 г води розчинено 30 г лимонної кислоти.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горяйнова Вика.
Ответ:9%

Объяснение:
10. Дано:
m(води)=300г
m(кислоти)=30г
Знайти:
W(кислоти)-?
Формули:
m(р-ну)=m(води)+m(кислоти)
W(кислоти)=m(кислоти)÷
m(р-ну)×100%
Розв'язок:
m(р-ну)=300+30=330г
W(кислоти)=30÷330×100%=
9%


Рада помочь.