5. При згорянні заліза масою 14 г було витрачено кисень масою 4 г. Обчисліть масу продукту реакції ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.

Відповідь:

14,5г

Пояснення:

3Fe+ 2O2 = Fe3O4

Рахуємо спочатку ню Fe та O2

n(Fe) = m÷M

n(Fe) = 14/56= 0.25

n(O2)= 4/32= 0.125

Далі рахуємо по недостачі, тобто по О2

n(Fe3O4 ) = 0.125/2= 0.0625

m(Fe3O4 ) = 0.0625*232 = 14.5г