Здійснити перетворення за схемою, вкажіть типи реакцій. S → SO2 → Na2SO3 → ZnSO3 → Zn3(PO4)2


Ответы на вопрос

Отвечает Бовтрукевич Екатерина.

S+O2=SO2 (соединение)

SO2+Na2O=Na2So3 (соединение)

Na2SO3+ZnSO4=Na2SO4+ZnSO3 (обмен)

ZnSO3+H3PO4=Zn3(PO4)2+H2SO3 (обмен)