Розрахувати молекулярну масу для сполук: Mr (Оз) - озон Ar (Au) Mr (Sg) - сірка Mr (Clz) Mr

(Li2O) - літій оксид Mr (N2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Панаева Арзу.
Mr (O3) - 16+16+16 = 48
Ar (Au) - 197
Mr (Sg) - 263
Mr (Clz) - —
Mr (Li2O) - 14 + 16 = 30
Mr (N2) - 14+14 = 28