Визначити масову частку утвореного розчину у %, якщо до розчину солі масою 380г з масовою часткою

12% додали 150г води.ДОПОМОЖІТЬ ПЖ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

было 0,12*380 = 45,6 грамм

стало 45,6/380+150= 45,6/530 = 0,086 = 8,6 %