4. Массасы 14 г иіс газының (CO) (а) зат мөлшерін (б) құрылымдық бөлшектер сань Берілгені:| Шешуі:

Т/к:

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Светлана.

n(CO) = m(CO) : M(CO) = 14 г : 28 г/моль = 0,5 моль.
N(CO) = n(CO)*Nₐ = 0,5 моль*6,02*10²³ моль⁻¹ = 3,01*10²³ молекул.
Ответ : 3,01*10²³ молекул.