2. Массасы 14 г кальций оксидін алу үшін неше грамм кальций және оттектің қандай көлемі (қ.ж.)

керек?Жауабы: 10 г; 2,8 л.•3. Массасы 77,6г барий карбонаты айырылғанда түзілетін барий оксидінің массасымен зат мөлшерін есептеңдер.Жауабы: 60,3 г; 0,4 моль.v4*. Магний мен алюминийден тұратын массасы 200 г қоспа жанғанда түзілетіноксидтердің массаларын есептеңдер. Қоспадағы алюминийдің массалық үлесі54%-ды құрайды.Жауабы: 357,3 г.$ 43. оксидТЕРДІҢ ҚАСИЕТТЕРІ МЕН ҚОЛДАНЫЛУЫүгінгі сабақта:Оксидтердің физикалық қасиеттері. Қа-оксидтердің қасиеттерілыпты жағдайда оксидтер үш түрлі агрегаттықмен қолданылуынкүйде болады. Барлық негіздік оксидтерқарастырамыз.мен екідайлы оксидтер қатты (Na,0, CaO,Al,0, ZnO және т.б.); қышқылдық оксидтерық (SO, Cl,0, Mn,0), газ (CO, SO) және қатты (P,0, Si0,) күйдеЕды.ON​

Ответы на вопрос

Отвечает Толкушкина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:2.

2Ca+ O2= 2CaO

х - 14

80- 112 х= 10г Са

x -14

22,4 - 112 x= 2,8 л О2

3. BaCO3 = BaO + CO2

77,6 -х г

197 - 153 x= 60,3г

77,6 - x моль

197 - 1 моль х= 0,4 моль