Який об'єм водню утвориться під час взаємодії 24 г оцтової кислти з кальцієм.ОООЧЕННЬ НАДО


Ответы на вопрос

Отвечает Махмутов Арсен.

Ответ:

дано

m(CH3COOH) = 24 g

+Ca

-------------------

V(H2) - ?

2CH3COOH+Ca-->(CH3COO)2Ca+H2

M(CH3COOH) = 60  g/mol

n(CH3COOH) = m/M = 24 / 60 = 0.4 mol

2n(CH3COOH) = n(H2)

n(H2) = 0.4 / 2 = 0.2 mol

V(H2) = n*Vm = 0.2 * 22.4 = 4.48 L

ответ 4.48 л

Объяснение: