130 г оцтової кислоти змішали з 100 г води.Обчислити масову частку оцтової кислоти в отриманому

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Валерия.

Ответ: 56,52 %

Дано:

m(H2O) = 100 г

m(CH3COOH) = 130 г

Найти: W(CH3COOH) = ?

■Решение:

m(раствора) = 100 + 130 = 230 г

W(CH3COOH) = 130 : 230 × 100% = 56,52 %