I plber 1 Яке число молекул містить кисень кiлькiстю речовини 3 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

Відповідь:

Пояснення:

N(O2)=n×Na=3×6.02×10²³=18.06×10²³молекул