6. Установіть відповідність між формулою газу та його вiдносною густиною за гелієм. Формула газу

a) CO б) CO2 B) SO₂ г) NH3 Відносна густина за воднем 1) 8,5 2) 18 3) 11 4) 7 5) 4,25 Вiдповiдь підтвердьте розрахунками.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Вадим.

Відповідь:

Пояснення:

4)D=M(СO)/M(Hе)=(12+16)/(4)=28/4=7

3)D=M(СO2)/M(Hе)=(12+2×16)/(4)=44/4=11
4)D=M(SO2)/M(He)=(32+2×16)/(4)=64/4=16
5)D=M(NH3)/M(He)=(14+3×1)/(4)=17/4=4.25