ДОПОМОЖІТЬ З ХІМІЄЮ(можна і на рос мові) ДАЮ МАКСИМАЛЬНУ КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ! 1. У столовій ложці

цукрової пудри міститься 0,1 моль молекул цукрози. Обчисліть число молекул цукру в цій порції. 2. Визначте кількість речовини атомів кожного хімічного елемента, що міститься в моль С6Н12О6

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Ваня.

Ответ:

1) 1моль сахара-342

0,1 моль-х х=34,2

2) 64-1моль

128-х х=2моли

3)44 СО2-6,02*10^23 молекул

22 СО2-х х=3,01*10^23

4)1 моль воды-6,02

2моли-12,04*10^23 молекул