1). Обчисліть число структурних частинок (атомів, молекул, йонів) у двох моль кисню.

2).Обчисліть, якій кількості речовини відповідають 12,04 · 10 (23) карбон (ІІ) оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

Объяснение:

дано

n(O2) = 2 моль

знайти N - ?

якщо n = N \ N(A) тоді

N = n * N(a) = 2 * 6?=,02 * 10^23 = 12,04 * 10^23

N(A) - постійне число = 6.02 * 10 23

№2.

n = N \ N(A) = 12.4 * 10 23 \ 6,02 * 10 23 = 2 МОЛЬ