Обчисліть об’єм азоту, який виділиться при спалюванні 0,4 моль амоніаку


Ответы на вопрос

Отвечает Ткалин Дмитрий.

Ответ:

Дано:

n(NH3) = 0,4 моль

V(N2)-?

Объяснение:

Складаємо РХР:

3H2 + N2 = 2NH3

З РХР бачимо, що n(N2) = 0,5n(NH3)

n(N2) = 0,5*0,4 моль = 0,2 моль

Vm = 22,4 л/моль

V(N2) = n(N2)*Vm = 0,2 моль*22,4 л/моль = 4,48 л

Відповідь: 4,48 л