ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА !!!ВИЗНАЧТЕ масу алюміній гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Аксёнова Лиза.

Відповідь:

1) ВИЗНАЧТЕ масу алюміній гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль.

Дано:

Кількість речовини: n = 0,3 моль

Щоб знайти масу алюміній гідроксиду, потрібно знати його молярну масу (M) і скористатися формулою зв'язку між масою, кількістю речовини та молярною масою:

m = n * M

Молярна маса алюміній гідроксиду складає 78 г/моль (27 г/моль для алюмінію, 1 г/моль для водню та 16 г/моль для кисню).

Підставляємо відомі значення і розв'язуємо:

m = 0,3 моль * 78 г/моль = 23,4 г

Отже, маса алюміній гідроксиду дорівнює 23,4 г.

Пояснення:

Отвечает Артемчук Егор.

Ответ:

Объяснение:

Молірна маса алюміній гідроксиду:

М(Al(OH)3) = 27 + (16 + 1) * 3 = 78 г/моль

Маса алюміній гідроксиду дорівнює:

m(Al(OH)3) = n(Al(OH)3) * М(Al(OH)3) = 0,3 * 78 = 23,4 г