Срочно!!!!!!!! Даю 100б 1.Обчислити масу води , що розклалась, якщо виділилося 96г

кисню.    2.Скільки заліза утворилося, якщо у реакцію  з ферум (ІІІ) оксидом вступило 6г водню?

Ответы на вопрос

Отвечает Кемалов Нуралы.

Ответ:

1. 108 г 2. 112 г

Объяснение:

№1

2H₂O=2H₂↑+O₂↑

n=\frac{m}{M}      m=nM

M(O₂)=2*16=32 г/моль

М(Н₂О)=2*2+16=18 г/моль

n(O₂)=96/32=3 моль

n(H₂O)=n(O₂)*2=3*2=6 моль(2 это коэффициент перед водой)

m(H₂O)=6*18=108 г

№2

Fe₂O₃+3Н₂↑=2Fe+3H₂O

n=\frac{m}{M}      m=nM

M(Fe)=56 г/моль

M(H₂)=2 г/моль

n(H₂)=6/2=3 моль

n(Fe)=\frac{n(H2)*2}{3}=\frac{3*2}{3}=2 моль  

(3 коэффициент перед водородом, 2 - перед железом)

m(Fe)= 2*56=112 г